درباره ما

درباره شركت

این نمایندگی از سال ۱۳۷۵ با ورود محصولات مخابراتی پاناسونیک و از سال ۱۳۸۶ با ورود اولین گروه دوربین های دیجیتال تحت شبکه به بازار ایران فعالیت خود را در این دو دسته محصول با نام شرکت نیک گفتار شرق شروع کرد و از ابتدای بهمن ماه سال ۱۳۸۹ تغییر نام به شرکت کاسپین الکترونیک شایان داده است تا با توان بالاتر در سه بخش فروش و نصب و پشتیبانی تمام سعی و تلاش خود را در جهت ارایه خدماتی مطلوب به مشتریان خود کرده باشد .

شرکت کاسپین الکترونیک شایان نماینده رسمی دوربین های مدار بسته ، سیستمهای مخابراتی پاناسونیک و آيفون تصويری پاناسونيک در خراسان رضوی می باشد. این مجموعه ارائه دهنده پیشرفته‌ترین دوربین‌های نظارتی امنیتی و سیستمهای مخابراتی پاناسونیک بوده و با بهره‌گیری از افراد مجرب و متخصص و توانمند توانسته است جایگاه شایسته خود را در زمینه فروش ، طراحی و نصب سیستم های حفاظتی امنیتی و مخابراتی کسب کند و با عقد قرار داد با ارگانهای بزرگ و شرکت‌های خصوصی اقدام به نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی کرده است .

خدمات پس از فروش این شرکت به مطلوب‌ترین شکل ممکن صورت میگیرد بطوری که مراکزی که در آن دوربینها و سيستمهای مخابراتی پاناسونیک نصب گردیده حتی پس از پایان دوره گارانتی و پشتیبانی ، خواهان ادامه خدمات پشتیبانی در قالب قراردادی جدید بوده‌اند .

همچنین سایت اینترنتی این شرکت به صورت پویا و به روز ، مشخصات و اطلاعات مربوط به محصولات پاناسونیک را در بخش سیستمهای امنیتی و مخابراتی در اختیار بازدیدکنندگان و مشتریان این شرکت قرار میدهد . دوربین‌های مداربسته تحت شبکه پاناسونیک در مقایسه با برندهای موجود در بازار بسیار کارآمدتر و با وجود امکانات مناسب تعبیه شده در آن خواستگاه بسیاری از ارگان های دولتی , نظامی , کارخانه ها پالایشگاه ها و … می‌باشند. از سال 2014 كمپانی معظم پاناسونيک با ايجاد تحول در طراحی و ساخت دوربین‌های تحت شبکه و توسعه تنوع كالای خود ، سعی در ارائه سبدی كامل از امكانات و سيستمهای نظارت تصويری نموده است بگونه‌ای كه در حال حاضر جزو پيشگامان و محدود سازندگانی است كه از انواع دوربين مداربسته با كاربردها و شرايط مختلف سازگاری محيطی گرفته تا دستگاههای ضبط و مانيتورينگ (NVR) با ظرفيت حداكثر 128كانال و نرم افزارهای ضبط تصاوير و مانيتورينگ (VMS) و سيستمهای تشخيص و شناسايی اشخاص (Face Recognition) را توليد مينمايد.

كمپانی پاناسونيک هميشه جزو توليد كنندگان تكنولوژی در عرصه سيستمهای نظارت تصويری بوده و بسياری از پروتكلها و استاندارهای موجود در علم نظارت تصويری مانند پروتكل Onvif ، تكنولوژی Deep Learning ، پروتكل امنيت شبكه ، تكنولوژی True 4k ، تكنولوژی 3 Drive ، تكنولوژی كاهش نويز چند فرايندی سه بعدي 3D.MNR ، تكنولوژی كيفيت متغيير تصاوير VIQS ، تكنولوژی كاهش بار شبكه Smart Coding ، تكنولوژی Super Dynamic ، تكنولوژی خنثی سازی اعوجاج تصوير LDC ، مكانيسم پلك خودكار دوربين AEM ، تكنولوژی تشخيص حركت هوشمند i-VMD ، تكنولوژی انحراف زدايی تصوير De-warping و بسياری از قابليتهای ديگر به پشتوانه تحقيقات و توسعه پاناسونيک به دنيا عرضه شده است و شما ميتوانيد با خريد سيستمهای نظارت تصويری پاناسونيک از اين امكانات بهرمند شويد .